מצגות וברכות

מי לא אוהב לקבל ברכה מרגשת ליום ההולדת או לכל אירוע מרגש? במאמר זה תוכלו למצוא טיפים כיצד לשמח את יקיריכם עם שילוב של מצגות ומילים חמות מן הלב.
יש פתגם שאומר שלא חשובה המתנה אלא הברכה שמצורפת אליה. ברכה אמיתית, שנכתבה מהלב וכוללת פתגמים, ציטוטים או מילים חמות יכולה לשפר נפלאות את מצב הרוח ולהעלות חיוך רחב על הפנים. ישנן מגוון רחב של דרכים להעביר ברכה מרגשת, דרך מכתב, פנים מול פנים, מברק מזמר, וכן באמצעים אלקטרוניים כגון הודעה בטלפון הנייד, או שימוש בדואר אלקטרוני. אחת הדרכים הפופולאריות לאחרונה היא שליחת מצגות עם ברכות מעוצבות בשילוב רקעים מרהיבים ואפקטים ויזואליים שונים.

מצגות - כתיבת ברכה ועיצוב המצגת

לפני הכנת המצגת, יש לשים דגש רב על תוכן הברכה עצמה. מומלץ להכין טיוטא של האיחולים בנפרד ורק לאחר בחירת התוכן לשלבו במצגת. שימוש בציטוטים של אישים מפורסמים, פתגמים או ציטוטים משירים מפורסמים יכולים להעשיר את הברכה ולרגש במיוחד, ואותם ניתן למצוא ברחבי הרשת או בספרים ייעודיים לנושא. ניתן לשלב בברכה כתיבה בחרוזים או פשוט לכתוב על הדף את מה שיושב על הלב, ובדרך כלל כתיבה זו מרגשת במיוחד.

שלב עיצוב המצגת הוא שלב חשוב בהכנת הברכה. שילוב התוכן עם רקעים מיוחדים ותמונות מרהיבות יכולות לשדרג באופן ניכר את הברכה. ניתן לעצב את התמונות בתוכנות עריכה גראפיות ולאחר מכן לשלבן במצגות. ניתן לערוך מצגות לפי נושאים ולהתאים את תוכן הברכה בהתאם, לדוגמא שילוב של תמונות משפחתיות בברכת יום הולדת שבעים של סבא, או מצגת המעוצבת בנופי ארץ ישראל לדודה שאוהבת טיולים.

מצגות להורדה ורקעים למצגות

באם אתם מרגישים כי אינכם יצירתיים במיוחד, תאריך האירוע מתקרב ואתם מרגישים תקועים או שאין לכם זמן רב להשקיע במצגת ניתן לחפש באינטרנט מצגות להורדה בחינם עם רקעים מרהיבים, כאשר כל מה שנותר לכם לעשות הוא לשלב בהן את ברכותיכם.

מצגות מעוצבות המשלבות בתוכן ברכות הן דרך מיוחדת ומרגשת להעביר מסרים לחבר, לחברה לבני משפחה ולכל אדם הקרוב ללבכם. שילוב נכון של תמונות, מלל, וגרפיקה מתאימה יצור את הברכה המושלמת עבור יקירכם.

ברכה למשחק גמד-ענק

לענקית הכי טובה בעולם,
לענקית שנבחרה דווקא מכולם,
לענקית חברית וכל כך נחמדה,
כזאת שהלב שלה מלא באהבה.
שיהיה לך חג פורים מדהים,

להמשך קריאה >


נושאים נפוצים

כל הזכויות שמורות לאתר הברכות הישראלי © brachot.net