מתנות מעוצבות באופן אישי

(23:56, 07-Aug-2013)

מתנות וחגים: ראש השנה מתקרב!

במדינה כמו ישראל, שבה רוב החגים מרוכזים בעונות מסוימות של השנה, קשה יותר ויותר למצוא מתנה מקורית לכל חג וחג. ספר? דיסק? בושם? פתאום הכול נראה נדוש כל כך וכבר קשה להפתיע אפילו את החברים הטובים ביותר. הדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר על חג דוגמת ראש השנה והמתנה צריכה לשדר סמל של התחדשות יותר מאשר בכל חג אחר. עם זאת, חשיבה יצירתית מובילה למעשים יצירתיים, ואחת המתנות היותר מקוריות שניתן לתת לראש השנה היא חפץ או אביזר שימושי בעיצוב אישי, כזה שייעשה בו שימוש לאורך כל השנה ויזכיר למשתמש את מי שהביא לו אותו.

יתרה מכך, כיום באמצעות פלאי הטכנולוגיה והרשתות החברתיות הסובבות אותנו מכל עבר, ניתן אף ללכת צעד אחד קדימה ולשלוף תמונה של האדם לו אנחנו רוצים לתת את המתנה ישירות מחשבון הפייסבוק או האינסטגרם ובכך לא נצטרך להשיג את התמונה ישירות ממנו בתואנות שונות ולהרוס את ההפתעה.

אפשר להדפיס על הכל

תחתיות לספלים, פדים לעכבר או חולצות בעיצוב אישי - הכול אפשרי. צריך רק לבחור מוצר מתאים. כך למשל, במקרה של ראש השנה - מוצר שמסמל התחדשות והתחלות חדשות. לדוגמה, אם אנו רוצים להעניק מתנה לחבר או זוג צעיר שמרבים להסתובב בעולם, נוכל לתת להם סט של תחתיות לכוסות עם תמונה מטיול אחר בכל תחתית, כאשר התחתית האחרונה תכיל תמונה של מטוס עם משפט כגון "והיעד הבא הוא...?".

דוגמה אחרת - לעובדי המשרדים בינינו יהיה נחמד לקבל פד לעכבר או תמונה מודפסת על עץ מבריק עם מעמד שניתן להניח על שולחן העבודה עם תמונה זוגית עם בן או בת הזוג או חבר/ה טוב/ה. העיקר הוא שהמתנה תותאם אישית למי שמקבל אותה ותשדר את המסר שהושקעה בה חשיבה רבה.
דוגמה נוספת - למשפחה או זוג שעברו לגור בדירה חדשה ניתן לעצב שלט לבית עם עיצוב מיוחד המתאר את היחסים בין בני הזוג וכיתוב מיוחד.

רעיונות נוספים למתנות לקראת ראש השנה ותחילת שנת הלימודים:
- פאזל עם תמונה של הילד כמתנה ליום הולדת
- כיסוי לנייד עם תמונה של אהוב/ה כמתנה לחזרה לשנת הלימודים
- תיק לגן עם תמונה מזהה כמתנה לתחילת שנה חדשה בגן
- צלונים לרכב שמזכירים לילדים את התחביבים שלהם

הפוסט בחסות אתר zapo - מתנות מודפסות בעיצוב אישי ומקורי על מגוון מוצרים מדליקים את כל המוצרים ניתן לעצב ולהזמין באתר http://zapo.co.il


נושאים נפוצים

כל הזכויות שמורות לאתר הברכות הישראלי © brachot.net