איך מתכוננים ליום הולדת?

(10:52, 23-Jul-2013)

יום הולדת מהסרטים

הימים בהם היינו מכינים עוגת שוקולד פשוטה, תולים מספר בלונים ומזמינים ליצן כבר חלפו. היום כל ילד רוצה חווית יום הולדת כיפית ומקורית עליה הוא חלם, שתשאיר בו ובחבריו חותם לפרק זמן ארוך. אז מה צריך לעשות כדי להעניק לילדנו את היום הולדת הטוב והיצירתי ביותר?

בחירת קונספט והכנת הזמנות

הצעד הראשון בהכנת יום ההולדת המושלם, הוא בחירת קונספט. מומלץ לשבת עם ילדכם, לשוחח איתו ולבחון ביחד אילו דברים הוא הכי אוהב. אלו יכולות להיות דמויות מצויירות, חיות, סרטים, סיפורים, תחפושות ועוד. בחירה בקונספט תתן לכם את קו המסגרת שחיפשתם ותהווה בסיס לאירוע כולו.

לאחר בחירת הקונספט יש להכין הזמנות בנושא.ניתן לקנות הזמנות מוכנות מראש או להכין יחד עם ילדכם. כדי להכין הזמנה, אפשר להוריד תמונות ומהאינטרנט של הדמות הנבחרת ולהדפיס אותה בWord- יחד עם כיתוב. אפשר גם לצייר ולצבוע ולהכין הזמנה יצירתית ואישית.

הפעלה לילדים

השלב הבא בהכנת יום ההולדת הוא להכין פעילות אשר תתאים לאופי המסיבה ולגילאי המשתתפים. ניתן להכין פעילויות יצירה, פעילויות שטח, משחקי חברה ועוד, וזאת בהתאם לנושא שבחרתם. כדי לחקות את הדמות מומלץ להתחפש ולהתאפר. כך למשל, אם מדובר במסיבת פיראטים אפשר להתחלק לקבוצות ולשחק "מצא את המטמון" ואם הנושא הוא קסמים אפשר ללמד את הילדים גם קסמים פשוטים.

קישוטים ואבזור

אחד הדברים החשובים והמרכזיים ביום ההולדת זו האווירה. כדי להעניק ליום הולדת את אווירת הקונספט שבחרתם, מומלץ כבר מההתחלה לקשט ולאבזר את הבית בהתאם. כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרי יום הולדת ממותגים שיעניקו ליום הולדת את הניצוץ הדרוש כמו בלונים, כרזות ברכה, כלים חד פעמיים, מפיות, שקיות הפתעה ופרסים.

עוגה

לבסוף, החלק האחרון והטעים ביותר באירוע, הלא היא העוגה! היום ניתן לקנות קישוטים והדפסים אכילים בכל דמות ותמונה שתרצו. אין ספק שקישוט זה משדרג את העוגה, מעניק לה נופח אישי ומעצים את חווית היום הולדת.

ושיהיה יום הולדת שמח!

הכתבה נכתבה ע"י צוות אתר שופדיירקט - אתר בו תוכלו למצוא מתנות ואביזרים לארגון יום ההולדת.


נושאים נפוצים

כל הזכויות שמורות לאתר הברכות הישראלי © brachot.net