אפליקציות למשלוח ברכות

(09:36, 09-Jul-2013)

ברכות יום הולדת זה לא מה שהיה פעם. את הקסם של קבלת גלוית ברכה פיזית בתיבת הדואר ביום ההולדת שלכם כבר לא הרגשתם שנים. ההתפתחויות הטכנולוגיות באינטרנט ובסמארפטונים מאפשרות לשלוח בהם תחליפים ראויים, תוך שימוש באנימציות, קטעים וידאו ומוסיקה ומגוון אינספוי כמעט של אפשרויות. יש היום אפליקציות לאייפון, למכשירים תומכי אנדרואיד, לטאבלטים, לפייסבוק או לאי מייל – שמאפשרות עיצוב אישי ושליחת ברכות בכל מדיה אפשרית. יחד עם זאת יש מגוון גדול של עיצובים, גימיקים ורעיונות לברכות, באתרים ואפליקציות מהארץ ומהעולם, שאיתם תוכלו, עם קצת מאמץ להרכיב ברכת יום הולדת מקורית ומושקעת לכל החברים והיקרים שלכם ולצאת הרבה יותר טוב מאלה שרק כותבים 'מזל טוב' על הקיר בפייסבוק.

מה כותבים?

עוד לפני שבוחרים את העיצוב הויזואלי של הברכה, הרבה אנשים ירצו להשקיע גם בתוכן שלה. בין אם מדובר ביום הולדת, יום נישואין או ברכות סוף שנה בעבודה או בבית הספר, יש כמה אתרים ישראלים, כמו 'אתר הברכות הישראלי' שמציעים ברכות לכל אירוע המבוססות על תכני הגולשים. כל מי שכתב או מצא ברכה יפה, יכול להעלות לאתר לשימוש גולשים אחרים, ואכן המבחר גדול מאוד וכולל לא רק ימי הולדת, אלא כל אירוע שאפשר לדמיין.

כרטיסי ברכה דיגיטליים

אתרים ואפליקציות לעיצוב כרטיסי ברכה דיגיטליים יש הרבה, מכל הסוגים : למחשב, לטאבלט, לאייפון ולאנדרואיד. רובם יאפשרו לכם לבחור ממגוון ברכות מוכנות ולבחור בעצמכם כל מיני קישוטים ואלמנטים עיצוביים שישדרגו את הברכה. אחת הבעיות שהיו נפוצות בעבר, באפליקציות מהסוג הזה – בעיות בתמיכה בעברית (טקסט עברי שנכתב משמאל לימין וכדומה), כבר כמעט לא קיימות ועל כל פנים, יש גם אפליקציות מצויינות בעברית (רובן לאייפון), כמו Ibracha Lite ואחרות. כמובן שכרטיסי ברכה ליום הולדת לא חייבים להשאר סטטיים: יש אפליקציות המשלבות סרטוני פלאש ואנימציות מצחיקות, אפליקציה לאייפון שמשלבת בברכה קטע קצר מסרטים מפורסמים ולמבוגרים בלבד שילוב של סרטונים מגניבים והומוריסטיים כמו באתר Digital Inbox. כאמור, האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות וצריך רק לגלוש ולחפש משהו שמתאים לסגנון ולטעם שלכם.

ברכות בעיצוב אישי

'שוק' האפליקציות לברכות מציע לכם ברכות על הקשת שבין 'שגר ושכח' (ברכות מוכנול לחלוטין) לבין ברכות בעבודת יד שלכם. מי שרוצה שלברכה יהיה 'טאצ' אישי במיוחד, יבחר באפליקציות שמעניקות את החופש הרבה ביותר – שנותנות כלים אבל לא מעצבות עבורכם. הרבה אלמנטים אישיים יכולים להשתלב לתוך ברכה מקורית כזאת ואפשר גם לצלם סרטון ולערוך אותו בתוכנת עריכת וידאו בעזרת אפליקצית ברכות. אחרי הכל אין כמו ברכת וידאו אישית ואם היא משולבת במוסיקה, עריכה ואלמנטים הומוריסטים , ההשקעה בהחלט יכולה להשתלם.

לסיכום, ברכת יום הולדת יכולה להיות מושקעת ומשמחת לחבר או לבן המשפחה שמקבל אותה והיא בהחלט לא דורשת הרבה זמן הכנה ובלבד שתמצאו את האפליקציה הנכונה.


נושאים נפוצים

כל הזכויות שמורות לאתר הברכות הישראלי © brachot.net